Wczasy Bałtyk

Wczasy Bałtyk

Witam serdecznie.

Postanowiłem po raz pierwszy spędzić wakacje nad polskim morzem. Nie mam żadnej wiedzy na temat najniezwyklej atrakcyjnych miejscowości. Co wybrać?

Zbyszek

Posty: 4

 
Witam.

Nie mam wątpliwości, że jednym z fajniejszych miejsc, jakie można odwiedzić w Polsce jest morze. Znajdziemy tu sporo atrakcji, do jakich zalicza się przede wszystkim kapitalna plaża i ciepła woda, choć to w gigantycznym stopniu zależy od pogody, na jaką trafimy.

szmitt56

Posty: 3

 
Witam.

Nie mam wątpliwości, że jednym z fajniejszych miejsc, jakie można odwiedzić w Polsce jest morze. Znajdziemy tu wiele atrakcji, do których zalicza się przede wszystkim świetna plaża i ciepła woda, choć to w dużym stopniu zależy od pogody, na jaką trafimy.

tefal100

Posty: 5

 
Dzień dobry. Dochodzę do wniosku, iż nasi rodacy nie doceniają tego, co może zaoferować im polskie morze.

Obserwuję coraz większą liczba turystów z innych krajów, a Polacy szukają wczasów w jakichś egzotycznych kierunkach. To co najmniej dziwne.

Watuniaa

Posty: 7

 
Witam. Kilka dni zastanawiałem się czy majówka nad morzem wypali ze względu na pogodę. W sumie nie pocieszał mnie fakt, iż wycofując rezerwację straciłbym 50%. Rozumiem też posiadacza kwatery prywatnej, który nie chce stracić całości, gdy ktoś się wycofa z racji kiepskiej pogody.

Basienka45

Posty: 5

 
Cześć.

Gdy chodzi o wakacje nad Bałtykiem to długo się nie waham, bo mam kilka obiektów, które udało mi się osobiście sprawdzić na przestrzeni kilku lat. Wszystkie znalazłem na stronie http://wakacjenadmorzem.pl, gdzie znajduje się oferta z noclegami właściwie na całym polskim wybrzeżu.

Z doświadczenia wiem, że warto zerknąć, bo można znaleźć niezłe okazje.

Zlomex

Posty: 10

 
Hej.

Wczasy nad Bałtykiem cieszą się dużą popularnością także w mojej rodzinie, bowiem co roku decydujemy się na co najmniej kilkudniowy wypad nad polskie morze. Nie mam wątpliwości, że taki wypad ma walory prozdrowotne, a także pozwala po prostu oderwać się od codziennych obowiązków.

Wbrew pozorom nie wiąże się to z przesadnie dużymi kosztami.

omen100

Posty: 7

 
Dzień dobry.

Sam wielokrotnie spędzałem wakacje nad Bałtykiem i nie mam zastrzeżeń. Cieszy przede wszystkim bogata oferta noclegowa, która obejmuje między innymi liczne pensjonaty, hotele oraz kwatery prywatne.

Latem można równie dobrze rozbić namiot na polu i codziennie grillować :)

ciumar1

Posty: 11