prosta archiwizacja majątku

prosta archiwizacja majątku

Dzień dobry. Czasami myślę, żeby kupić jakiś duży sejf na wszystkie moje skarby, które udało mi się zgromadzić – książki, biżuterię, stare monety...Ale nie pomieściłbym tego za żadne skarby:PP Dlatego myślę o czymś innym – katalog dóbr. Jak taki katalog założyć na swoim komputerze? Z jakich programów korzystacie?

labuh

Posty: 2

 
Najpierw to zapisywałem wartościowe rzeczy do zeszytu ;-) Stara szkoła. Dopiero mi syn znalazł taki program SEJFSOFT niedawno i teraz z tego korzystam. Fajne urządzenie, bardzo przejrzyste, oczywiście wszystko jest tutaj chronione hasłem, także dane nie wyciekną w niepowołane ręce. Program jest osiągalny na stronce www.sejfsoft.pl. Myślę, że jak za te pieniądze to ma całkiem sporo funkcji. Serwus!

kikiriki2k

Posty: 6

 
Z tych które przetestowałem to najlepiej moim zdaniem do katalogowania majątku się nadaje sejfsoft, super program, dla każdego – firmy, osoby prywatnej, instytucji...Na portalu www.sejfsoft.pl jest wszystko na jego temat. Wszechstronny program a wcale dużo nie kosztuje.

Max Pejnn

Posty: 15

 
Ja się ostatnio nie mogę doliczyć złotych zegarków...mam wrażenie, że miałem ich więcej, ale z drugiej strony, sam nie wiem, może coś mi się pomyliło...jakbym miał jakiś wykaz to bym wiedział co i jak. ;/

Yab

Posty: 8

 
Proponowałbym sobie kupić Sejfsofta, ja używam i choć zawsze mnie różne programy komputerowe wkurzały to tu jest okej ;) Można szybko się w to wdrożyć. Ja to lubię mieć ogólnie porządek wokół siebie, więc dla mnie takie katalogowania majątku to ważna sprawa. Co do programu to wersję demo masz na www.sejfsoft.pl. Jest też cennik do sprawdzenia, bez ukrytych kosztów, uczciwie.

Boss

Posty: 7

 
Mam taki pomysł, żeby też zacząć sobie spisywać co dokładnie mam wraz z dokładnym opisem i zdjęciami. Ale to jednak będzie dość czasochłonne, bo takich rzeczy, które będę musiał uwzględnić trochę jest.

Gucio

Posty: 5