folia bąbelkowa, poszukuję sklepu !

folia bąbelkowa, poszukuję sklepu !

Wysyłam do znajomego laptopa i nie wiem, w co go owinąć żeby go dobrze zabezpieczyć. Czy może to folia bąbelkowa? Tyle wystarczy czy jeszcze coś mam zastosować?

Rico

Posty: 2

 
Tanią folię bąbelkową mają na https://przeprowadzkisklep.pl/kategoria-produktu/folia-babelkowa/. Warto zajrzeć do nich, bo są bardzo dobrze przygotowani. Mają różne szerokości i długości folii bąbelkowej.

Worms

Posty: 4

 
Nie chciałby mi się brać za przeprowadzkę. Pakowanie tego, co mam zajęłoby wieki. Na pewno wolałbym to dać komuś, kto się na tym zna. Na pewno pracownicy w takiej firmie od przeprowadzek nie byliby zadowoleni, że muszą poświecić tyle czasu na pakowanie rzeczy, ale to już nie byłby mój problem tylko ich.

VamnHopeHom

Posty: 5

 
Według mnie folia bąbelkowa jest super. Można w nią nie tylko coś zapakować. Można się również odstresować, wobec tego będziemy mogli sporo na tym zyskać. Ceny są niskie, bowiem kiedyś sprawdzałem. Sam nie kupowałem, bowiem cała rolka nie jest mi konieczna. Nie zajmuje się doświadczonym pakowaniem. Folię raczej dostaje z paczkami, które zamawiam.

Sarenka

Posty: 6

 
Sprzęt elektroniczny zawsze pakuje w folię bąbelkową i jak na razie nic złego się z nim nie stało, zatem polecam. Cena folii jest niesłychanie niska, co tylko zachęca żeby ją wybrać. Jest wytrzymała i bezpieczna.

Julian

Posty: 5

 
Niska cena to na pewno atut, dlatego folia bąbelkowa u mnie cały czas leży. Pakuje w nią wiele rzeczy i zawsze bardzo dobrze się sprawdza, polecam.

szmitt56

Posty: 3

 
Bez problemów można folię bąbelkową zamówić przez Internet. Szukałem u siebie takie folii, ale mieli bardzo drogą. W internecie można to zrobić taniej nawet, jeśli doliczamy do tego przesyłkę. Kupiłem kilka rolek. Nie wiem czy się tyle przyda, ale jeść nie woła to niech leży.

Himu87

Posty: 5

 
Kupiłem dawno temu rolę foli bąbelkowej i tak sobie leży. Zapłaciłem za nią niewiele, dlatego mi się opłacało. Jeśli coś trzeba owinąć to jestem niesłychanie dobrze przygotowany i nie musze niczego na już zamawiać. Polecam taką folię.

RafBe

Posty: 6

 
Trzeba pamiętać o kilku warstwach. Chyba, że to naczynia to robimy na przekładkę. Wtedy nie trzeba każdego elementu wielokrotnie owijać. Jeśli to jednak będzie butelka albo wazon to im więcej warstw tym lepsza ochrona. Nie można o tym zapominać, bo jeśli coś cennego się stłucze to będziemy bardzo niezadowoleni.

aehnop33

Posty: 9