Chirurgia naczyń – Polska gdzie się leczyć i u kogo?

Chirurgia naczyń – Polska gdzie się leczyć i u kogo?

Potrzebna mi fachowa poradnia kardiologiczna, ale dla dziecka. Ktoś się orientuje? W jakich klinikach się odpowiednio zajmą takim młodym pacjentem...bez stresu itd. ?

Sarenka

Posty: 6

 
Powiem Ci, że ja u lekarza to jestem raz na 5 lat tak średnio :P I jak już idę to zazwyczaj dlatego, że mnie ząb boli :) także ja znam służbę zdrowia raczej z opowieści i telewizji

yetisizeee

Posty: 7

 
Generalnie moim zdaniem to jest lepiej niż było jeśli chodzi o opiekę zdrowotną. Dobrze, że się pojawiają prywatne gabinety i szpitale, bo tak to rzeczywiście nie było gdzie pójść.

WalSystem

Posty: 5

 
Powiem Ci, że nie wiem za bardzo gdzie teraz dobrze się zajmują pacjentem. Swego czasu w szpitalu wojewódzkim był dobry internista, który mi sporo pomógł, ale już tam nie pracuje. Pewnie gdzieś się prywatnie zatrudnił.

Hardkorowy Koksu

Posty: 6

 
Cześć.

Mnie się dobrze korzysta z usług centrum medycznego Klara (http://www.cm-klara.pl). Mogę polecić. Wszystko tutaj działa jak w Amerykańskich filmach, jeśli chodzi o obsługę pacjenta. :)) Mają świetny sprzęt np. tomograf, z którego miałam okazję kiedyś korzystać i miły personel.

alklu7

Posty: 3

 
Mnie by się przydał dobry ortopeda. Coś mi w kolanie przeskakuje już prawie od roku. Z zewnętrznej strony jak zginam. W sumie to nie boli, ale nie powinno chyba tak trzaskać...?

pawelek75

Posty: 6

 
Widziałem gdzieś ostatnio ulotki jakiejś prywatnej placówki medycznej, gdzieś ponoć w centrum się znajduje..ale nie spamiętałem ich nazwy, coś chyba Med z końcówką ;)) One zawsze mają coś z MED :PP

Qumber

Posty: 5