Sklep z perfumami

Sklep z perfumami

Co myślicie o testerach perfum na sprzedaż? Czym one się różnią od tych normalnych dostępnych w sklepach? Bo jak sobie przeglądam ceny w różnych sklepach to jednak testery wychodzą wyraźnie taniej a wszędzie piszą, że to są dokładnie te same zapachy co w drogeriach....to jak to jest w końcu?

labuh 

Posty: 5

 
Zawsze dobrze jest jakiś perfum używać, wiadomo. Ale niektórzy to przesadzają. Jak czasami ktoś wjedzie do tramwaju jak jade rano do pracy to prostu można się udusić od tego zapachu...niektórzy wylewają na siebie chyba litr perfum przed wyjsćiem z domu .

Anno Domini

Posty: 7

 
Moim zdaniem to testery się bardzo opłacają, ja w każdym razie kupowałam parę miesięcy temu pierwszy raz w życiu takie perfumy i tyko mogę chwalić. Super się trzymają, pięknie pachną, nie ma żadnych rozbieżności między nimi a oryginałem a w portfelu zostało za to sporo pieniędzy.

Abaddon!123

Posty: 12

 
Co człowiek to inne upodobania zapachowe. Ja bardzo lubię coś w stylu DG, ale już na przykład moja siostra nie cierpi tej marki i tego zapachu. Także każdemu nie dogodzisz, trzeba szukać sobie perfum indywidualnie pod swój specyficzny gust.

himmmu78

Posty: 4

 
Nie mogę narzekać na perfumy z drogerii http://testerownia24h.pl. Wszystko super, markowe rzeczy tanio i z szybką dostawą jednocześnie. Powiem szczerze że już nawet wolę kupić perfumy online i mieć z głowy niż stać w drogerii przed połką, wąchać te wszstkie zmieszane ze sobą zapachy a potem jeszcze kolejce swoje odczekać..

david011

Posty: 10

 
Nuty zapachowe są różne, można naprwadę sobie w dzisiejszych czasach powybrzydzać i poprzebierać w różnych zapachach :) Warto sobie jak najwięcej różnych perfum sprawdzić nim się kupi, a nie tak że pierwsze z brzegu i hop do kasy.

PabloSSS

Posty: 7

 
Teraz to popularne są płyny do prania z dodatkiem perfum, ciekawe jak to wygląda odnośnie składu czy rzeczywiście są tam jakieś prawdziwe perfumy czy to tylko taki – chwyt marketingowy :P

ZaNK3R

Posty: 5