Kampanie promocyjne, dobra firma

Kampanie promocyjne, dobra firma

Hej. Moja firma boryka się z problemami, ale domyślam się, że wszystkiemu winne są kampanie promocyjne firmy, a raczej ich brak.

Co bylibyście w stanie polecić w rozsądnej cenie i jakie działania mają dużą skuteczność?

aliOner

Posty: 2

 
Witajcie. Jestem pozytywnie zaskoczony, że uzyskałem pomoc z Waszej strony, choć się kompletnie nie znamy i najprawdopodobniej nigdy nie będzie nam dane się spotkać (a szkoda). Mam nadzieję, że dzięki moim doświadczeniom będę mogła podzielić się tutaj wiedzą z początkującymi użytkownikami forum.

BerciQ89

Posty: 8

 
Cześć. Mój brak doświadczenia w realizowaniu kampanii społecznych był nie do podważenia, ale odwiedzając regularnie to forum nadrobiłam braki zaangażowaniem i systematycznym przyswajaniem wiedzy, za co jestem Wam wszystkim wdzięczna.

ajhhopek

Posty: 9

 
Dzień dobry.

Podczas organizacji imprez plenerowych miałem styczność z wieloma problemami, ale moje doświadczenia oraz wypowiedzi innych użytkowników tego forum pomagają stać mi się lepszym organizatorem w tym zakresie.

RuFiK

Posty: 5

 
Jestem zaspokojony, że udało mi się trafić na to forum, bowiem może wreszcie uda mi się rozwiać wszystkie wątpliwości i nieco odważniej spojrzeć w przyszłość, nad jaką się jeszcze poważnie zastanawiam. Mnóstwo tu profesjonalnych uwag, które naturalnie przydadzą mi się, gdy będę organizował imprezę.

rohnop37

Posty: 7

 
Cześć. Stosunkowo niedawno brałem udział w organizacji koncertu i trudno mi wyjść z podziwu dla ludzi, jakie na co dzień w takim tempie i stresie organizują takie wydarzenia.

Stworzenie czegoś na przed chwilą pustym polu i skonstruowanie sceny w kilka godzin naprawdę budzi szacunek.

Zrobtodzis

Posty: 3

 
Hej, miałem pracownika, który przez długi czas zajmował się marketingiem. W rzeczywistości tłumacząc się niewielkim budżetem nie robił nic, ale wtedy znalazłem http://www.artagencja.pl, która za połowę jego wynagrodzenia rozkręciła marketing mojej firmy.

hybris4

Posty: 8

 
Cześć. Chciałem opisać moje doświadczenia z współpracy z agencją reklamową. Najpierw myślałem, iż „zedrą” ze mnie najwyższą cenę, natomiast nie było najgorzej. Pozytywnie zaskoczyło mnie raportowanie działań i przejrzyste zasady współpracy bez długoterminowych umów.

Gubomilaa

Posty: 10

 
Hej!

Wątpliwości, jakie miałem organizując swoją pierwszą imprezę dla gigantycznego grona osób były ogromne. Do zaliczenia wpadki brakowało niewiele, natomiast odwiedziny tego forum okazały się strzałem w dziesiątkę, ponieważ bez niego z pewnością nie dałbym sobie rady.

Jacuś24

Posty: 7