Polećcie jakąś salę na sylwestra

Polećcie jakąś salę na sylwestra

Witajcie, mam wilki kłopot bowiem moja córka idzie do pierwszej komunii świętej a więc muszę szykować przyjęcie tylko, że w domu nie pomieszczę całej mojej rodziny. Zatem zwracam się do was z prośbą, pomóżcie odnaleźć mi jakiś tani, przyjemny lokalik, w którym będę mogła zorganizować jej przyjęcie. Będę gigantycznie wdzięczna za informacje.

Dziękuje i oczekuje z niecierpliwością.

Gargamel5

Posty: 8

 
Dzień dobry wszystkim, niezwykle proszę o radę odnośnie miejsca, w jakim będę mógł zorganizować mój wesele. Jeśli posiadacie namiary na jakąś niezwykle dobrą sale, jaka będzie znaczna i piękna to dajcie znać, podajcie w komentarzach dane kontaktowe. Cena dla mnie nie gra roli, znaczące aby było pięknie i zachwycająco. Czekam z niecierpliwością!

Pozdrawiam i z góry dziękuję.

NBA-dresy

Posty: 7

 
Cześć!

Pragnę was poinformować o tym, że nie ma żadnej Sali która by mi odpowiadała. Szukałam już wszędzie i nie natrafiłam na taką, która spełniałaby moje oczekiwania. Jeżeli możecie pomóc mi i poradzić gdzie można wynająć gigantyczną, piękną i ciepłą salę to dajcie znać, będę gigantycznie wdzięczna.

Czekam z niecierpliwością i pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie.

rohnop37

Posty: 7

 
Dzień dobry, nie korzystałem nigdy sam z Sali jednak byłem na przyjęciu zorganizowanym w http://www.akacjowydwór.pl i bardzo mi się podobało, miejsce to zachwyca swą wilka, zadbaną i bardzo elegancką powierzchnią. Nie wiem jaka jest cena wynajęcia ani jak się współpracuje z właścicielami ale wiem, iż wasi goście będą pod gigantycznym zaskoczeniem, naturalnie pozytywnym.

Pozdrawiam, liczę, iż pomogłem. Powodzenia.

Biudzibudzio

Posty: 7

 
Witajcie, organizowałam urodziny mojej córki na Sali http://www.akacjowydwór.pl i bardzo wszystkim się podobało. Sala jest przepiękna i zadbana. Wszyscy byli pod wrażeniem jej piękna. Urodziny były jak najbardziej udane. Jeśli się nad nią zastanawiacie to już przestańcie i zarezerwujecie sobie termin, polecam ja bardzo gorąco. Od tamtej pory moja rodzina organizuje przyjęcia jedynie na tej Sali.

RasiakNorris

Posty: 8

 
Witam, również poszukuje Sali na komunię mojego dziecka, przyłączam się do tematu albowiem liczę na to, iż ktoś poda niezwykle fajne miejsce, w którym będę mogła zorganizować przyjęcie mojemu synowi. Będę wdzięczna za podawanie jedynie tych najlepszych miejsc, z których byliście zadowoleni.

Czekam z niecierpliwością. Pozdrawiam.

beniek

Posty: 9

 
Dzień dobry, moja córka będzie chrzciła swoje maleńkie dzieciatko. Niesłychanie chciałabym aby mój wnuczek miał najpiękniejsze chrzciny na świecie. Jeżeli znacie taką salę, na której można takie przyjęcie zorganizować to niezmiernie proszę abyście się tym ze mną podzielili. Polećcie mi właściwe miejsce. Będę niezmiernie wdzięczna za wszystkie wypowiedzi, jakie można umieszczać w komentarzach poniżej.

jacor

Posty: 8

 
Hejka, poszukuje Sali na przyjęcie urodzinowe, nie wiem jaką salę wybrać albowiem nigdy w żadnej nie byłam. Słyszałam, iż sala www.akacjowydwór.pl jest najlepsza lecz nie jestem co do tego przekonana. Co sądzicie o danej Sali? Byliście już w niej? Podobało wam się? Polecacie czy może odradzacie?

Czekam na odpowiedzi, pozdrawiam.

trapkodobry

Posty: 9

 
Cześć, słyszałam, iż sporo osób niesłychanie poleca salę http://www.akacjowydwór.pl, posiada ona wile pozytywnych opinii, które można przeczytać w Internecie. Niedługo organizuje ślub mojej siostry i zamówiłam tą salę mam nadzieję, iż nie jest to błędem. Jeśli możecie to napiszcie co o niej sądzicie.

Czekam i pozdrawiam wszystkich serdecznie.

HiT92

Posty: 5